Mascot.png

Sağlığın için YESIL AI.

AI Sağlık Asistanın

Sağlığınızla ilgili sorularınızı sorun ve kişiselleştirilmiş analiz-öneriler alın. Sağlık şikayetinizden laboratuvar sonuçlarınız, yaşam tarzı önerileriniz, diyet ve egzersiz planlarınız olmak üzere hepsi için şimdi deneyin.

için yardımcı olur musun?

Featured Badge

Featured Badge

Yesil Health Featured on topAI.tools

Yesil AI'ı keşfet 🌏

7/24 ulaşabileceğiniz sağlık asistanı

Yesil AI, 7/24 ulaşabileceğiniz sağlık danışmanınız. İhtiyaç duyduğunuz her an rehberlik sağlamaya hazır, parmaklarınızın ucunda kişisel bir sağlık uzmanına sahip olmak gibi düşünebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş sağlık önerileri

Yesil AI, çok yönlü ve dengeli bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olmak için fiziksel aktivite, diyet, stres azaltma ve uyku konularında kişiselleştirilmiş rehberlik sunar.

AI gücüyle sağlık analizi

Bilgi edinmek ve bilinçli kararlar vermek için sağlık alışkanlıklarınız, belirtileriniz ve laboratuvar sonuçlarınızın bütünsel bir değerlendirmesini alın.

Kullanıcı dostu arayüz

Yesil AI ile sağlık verilerinizi takip etmeyi, önerileri görüntülemeyi ve görüşmelere katılmayı kolaylaştıran kusursuz ve sezgisel arayüzün keyfini çıkarın.

Backed by
Yesil Science Technology

Yesil Health AI nasıl çalışıyor?

Yesil Health’in Yenilikçi Yaklaşımına Derin Bir Bakış

Yesil AI'ya hangi konuları sorabilirim?

Sağlık Şikayetleri

Karın ağrımın sebebi ne olabilir?

Beslenme

Hangi yiyecekler kalp sağlığımı iyileştirebilir?

Cilt Sağlığı

Kırışıklıkları önlemek için bazı ipuçları nelerdir?

Mental Sağlık

Stres ve kaygıyı nasıl yönetebilirim?

Laboratuvar sonuçları

Laboratuar sonuçlarım nasıl, kontrol edebilir misin?

Kronik durumlar

Diyabet semptomlarımı nasıl yönetebilirim?

Fiziksel Aktivite

Evde yapabileceğim bazı kolay egzersizler nelerdir?

Kadın Sağlığı

Adet krampları için ne yapabilirim?

Important Notice: Yesil AI is an experimental feature that uses an artificial intelligence (AI) model to provide health-related recommendations and advice to healthcare providers. The quality and usefulness of the output is highly dependent on the accuracy and completeness of the information provided.

Please note that Yesil AI is not intended to acquire, process, or analyze medical images or signals from in vitro diagnostic devices. We advise you not to submit such information through the platform.

While we have taken measures to ensure the accuracy of Yesil AI’s recommendations, it is important to note that AI output should never replace or substitute the independent professional judgment of a healthcare provider. It is always necessary for a healthcare provider to interpret the output carefully and use it as a supplementary tool for their own independent professional judgment.

AI is a rapidly developing field and ongoing research and testing is being conducted to improve the accuracy of the output. Despite our best efforts, Yesil AI may generate incomplete, incorrect, or biased outputs depending on the input. Therefore, it is crucial that healthcare providers use their own discretion when making clinical decisions regarding patient care.

Thank you for using Yesil AI.

Sağlık yolculuğunuza Yesil AI ile sohbet ederek başlayın